загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сьогодні у Європарламенті відбудеться екстрена конференція щодо подій в Україні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Усі об'єдналися у засудженні насильства і смертей у Києві"

Сьогодні у Європарламенті у Брюсселі відбудеться екстрена прес-конференція комітету Європарламенту з питань закордонних справ. Європейські чиновники говоритимуть про ситуацію в Україні.

Про це повідомив у своєму Twitter міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт:

"Сьогодні відбудеться засідання комітету Європарламенту з питань закордонних справ. Усі об'єдналися у засудженні насильства і смертей у Києві. Підтримуємо європейську мрію України".

Також про організацію прес-конференції повідомила на своїй сторінці у Facebook співачка Руслана Лижичко, яка вчора обговорювала події в Україні з представниками Європарламенту, зокрема, з європейським комісаром з питань розширення та політики сусідства Штефаном Фюле.

За повідомленням співачки, вона говорила про необхідність впровадження негайних санкцій проти відповідальних за насильство. Також вона наголосила на необхідності розгляду злочинів проти людяності, які відбулися у Києві, міжнародним трибуналом.

Окрім Руслани, в обговоренні візьмуть участь віце-президент Європарламенту Яцек Саріуш-Вольський та голова комітету у закордонних справах Ельмар Брок.

До списку новин