загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери залишилися без пенсій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З десятого лютого по всій країні почалися труднощі з виплатами пенсій. У відділеннях «Ощадбанків» та пошти літні люди з самого ранку шикуються в черги, щоб отримати заповітні гроші. Але, на жаль, дозованих коштів, вистачає не на всіх.

У Пенсійному фонді обіцяють — до кінця місяця всі пенсіонери отримають свої гроші. На офіційному сайті установи з‘явився звіт про фінансування більше п’ятдесяти відсотків від місячної потреби на виплату пенсій. За останні дні лютого Пенсійний фонд розраховує отримати ще близько десяти мільярдів гривень, тому чиновники пропонують пенсіонерам просто чекати.

Чекати українцям доводиться і соціальних виплат. Ще недавно наприкінці дві тисячі тринадцятого Микола Азаров заявив, що, незважаючи на затримки, в Новий рік наша країна входить без боргів у соціальній сфері. У цьому уряду допомогли російські гроші. Щоб погасити заборгованості Кабмін використовував перший транш у розмірі трьох мільярдів доларів. Також Микола Янович прогнозував стабільність виплат на дві тисячі чотирнадцятого. Слова його не виправдалися, адже грошей в Україні ні Росія, ні хто-небудь ще поки не пропонує.

До списку новин