загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери запитують

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Я переїжджаю до іншого міста на постійне місце проживання. Який порядок пересилання пенсійної справи, куди мені необхідно звернутися?" - запитує пенсіонер Вячеслва Маєтний.

Відповідає головний спеціаліст відділу з виплати пенсій Любов Павлова:    У разі переїзду пенсіонера на постійне або тимчасове проживання в іншу місцевість пенсіонер повинен звернути до Пенсійного фонду за новою адресою з заявою, щоб запросити пенсійну справу за попереднім місцем проживання. Орган Пенсійного фонду протягом п'яти днів із дня одержання заяви надсилає запит у орган Пенсійного фонду за попереднім місцем проживання пенсіонера щодо пенсійної справи. Пенсійну справу протягом 10 днів із дня одержання запиту пересилають органу, що призначає пенсію, за новим місцем проживання (реєстрації).

У разі переїзду одержувача пенсії до іншої області в межах України органи Пенсійного фонду мають право оформити виплату пенсії заздалегідь - за два місяці наперед

До списку новин