загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійний фонд обіцяє максимальну затримку у виплаті пенсій 1-2 дні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Деякі ЗМІ та окремі особи свідомо нагнітають обстановку в країні та поширюють неправдиву інформацію, яка викликає паніку у населення, говорять в головному управлінні Пенсійного фонду в області. Пенсійні виплати затримують лише на 1-2 дні, заспокоюють у профільному управлінні. Полтавщина – серед шести регіонів, де план із надходження коштів вже виконали на 60%. Економічний потенціал області дозволяє здійснювати необхідні соціальні платежі, тож у пенсіонерів не повинно бути підстав для хвилювання. Марина Молька – далі.

Нині головне завдання - забезпечити своєчасну виплату пенсій, адже вони - основне джерело доходів для людей похилого віку, говорять в профільному управлінні області. Нині графіки виплат пенсій змістилися на 2 дні, але до 25 лютого гроші повинні отримати всі. Щоб забезпечити своєчасне надходження коштів з Києва і не допустити затримок з виплатами на місцях, у Головному управлінні Пенсійного фонду області зібралися представники банків та Полтавської дирекції «Укрпошти».

/Олександр Коваль, заступник голови Полтавської ОДА

Ми з вами відповідальні за те, щоб люди вчасно отримували пенсію, у нас їх в області 470 тисяч/

Пенсійний фонд - структура, яка повністю залежить від стану економіки, говорить голова головного Управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Валерій Руденко. Поки що, запевняє, ситуація на Полтавщині повністю контрольована. Ми - серед 6 регіонів, де план із надходження коштів виконано на понад 60%, у більшості ж областей фінансове забезпечення не перевищує 38%.

/Валерій Руденко, начальник ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області

Економічний потенціал області, який збережено, функціонує, працює, здатен забезпечити ритмічне фінансування, звичайно, без державних дотацій ми не обійдемося, але сьогодні пенсія виплачується не гірше, ніж у будь-який інший період/

Більшість полтавців отримують пенсію у поштових відділеннях, їх в області 647. Поки що збоїв у роботі мережі немає, запевняють у Полтавській дирекції «Укрпошти», кореспонденцію і пенсію доставляють вчасно.

/Микола Хоменко, директор Полтавської дирекції ДП «Укрпошта»

Щодня виконуючи цю соціальну функцію, листоноші області проходять більше 31 тисячі кілометрів. Ми виплачуємо протягом місяця пенсії. 222 тисячам споживачів, серйозних збоїв у нас немає/

Нині величезний попит на готівку, говорять представники банків, люди поспішають зняти свої гроші, пенсіонери - не вийняток. Потрібно вчасно заправляти контейнери банкоматів, щоб полтавці могли зняти потрібну суму, наголошували на нараді.

/Олег Харитонов, представник державного банку

Дуже вас прошу зберігати спокій, зараз багато чуток, які стосуються проблем із зняттям ваших пенсій в банкоматах і касах нашого банку. Фінансування відбувається в повному обсязі/

Полтавщина - дотаційна область і відсоток самозабезпечення, говорить Олександр Коваль, нині дійсно знизився. Але цьому є об'єктивні причини, зокрема, збільшення суми пенсійних виплат. Нині в органах пенсійного фонду методи і форми роботи наближені до екстремальних, усе для того, щоб знизити негативні настрої у суспільстві, зауважив Валерій Руденко.

Марина Молька

До списку новин