загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Берегівщині переймаються проблемами ветеранів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

18 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Горват провів зустріч з активом ветеранських організацій району.

У заході взяли участь голови первинних ветеранських організацій: міськрайонної організації ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку, районної організації інвалідів війни та Збройних сил, Берегівського міськрайонного товариства Закарпатської територіальної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації, завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації.

– Я вважаю дуже важливою тісну співпрацю райдержадміністрації з ветеранськими організаціями району, тому що ваша думка – це думка людей з величезним досвідом, небайдужих до всього, що відбувається у районі та державі. Реалізуючи соціальні ініціативи Президента України, ми повинні вивчати проблеми кожного ветерана та сприяти поліпшенню їх соціального та медичного захисту» – зауважив Василь Горват.

В ході зустрічі було ознайомлено присутніх з роботою ветеранської організації району щодо взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Також учасники обговорили ряд питань, які стосувалися діяльності районних організацій ветеранів, питань співпраці ветеранської організації з владою щодо надання соціальних послуг найуразливішим категоріям населення, соціального та медичного обслуговування ветеранів, життєдіяльності первинних ветеранських організацій та інше.

– Для вирішення нагальних питань ветеранських організацій ми повинні активно співпрацювати з представниками влади – зазначив Михайло Макара. Він також висловив вдячність за людяне ставлення до проблем людей похилого віку та ветеранів, з бокуDSC_0007 керівництва району та структурних підрозділів райдержадміністрації, які опікуються проблемами ветеранів.

Підсумовуючи зустріч перший заступник голови райдержадміністрації подякував ветеранам за активну громадську позицію та розуміння, закликавши до подальшої співпраці та в свою чергу запевнив, що підтримка та співпраця з ветеранськими організаціями і надалі буде залишатися одним із пріоритетних напрямків роботи керівництва району, докладаючи всіх зусиль, щоб ветеранам жилося якомога комфортніше.

Повідомили у Берегівській РДА

До списку новин