загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кожен третій українець у 2050 році буде старше 60 років - НАН

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українці стрімко старіють. За прогнозами НАН, у 2050 році кожен третій українець буде у віці 60 років і старше. Про це в ході міжнародної конференції повідомила провідний співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень НАН Людмила Слюсар.

“Україна відноситься до тих країн, де відсоток старіння (населення – ред.) є одним з найвищих, більше 20%…. Станом на 1 січня цього року 21,4% населення України були віком 60 років і старше. Цей процес триватиме, і до 2050 року, за нашим середнім варіантом прогнозів, десь 33% населення, фактично, кожен третій житель нашої країни буде в цьому віці”, – повідомила Л.Слюсар.

До списку новин