загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Університет ІІІ віку набуває популярності серед пенсіонерів Рівненщини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Фізкультура, ароматерапія, чай із лікарських трав, а потому лекція на медичну тематику. Так проводять заняття на факультеті "Здоров’я" в Університеті ІІІ віку. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Він працює при територіальному центрі соціального обслуговування Рівного. Тутешні студенти – особливі. Це літні люди, яким цікаво займатися інтелектуальною працею та своїм здоров’ям.

Однією із найактивніших відвідувачок лекцій є Надія Кирилюк. Жінка народилася у 1927 році. Має статус ветерана Великої Вітчизняної війни. Вона навчалася на бухгалтера-економіста, все життя пропрацювала за спеціальністю. А нині знову відчуває себе студенткою

Загалом на факультеті "Здоров’я" займається 21 людина. Ще 19 літніх студентів вивчає мистецтво. Річ у тім, що при терцентрі діє хор "Надвечір’я". Його учасники по суті і є слухачами цього факультету.

Тим часом ідея створення такого закладу прийшла з-за кордону. Зокрема, ця практика поширена у Польщі. Тож завдяки Університету ІІІ віку одинокі літні краяни можуть розширювати кругозір, розповів директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Рівного Михайло Іваницький. Це стимулює пенсіонерів до активнішого підходу до життя, переконаний він.

Такий університет у Рівному функціонує вже третій рік поспіль. Серед студентів є й 90-річні. Займаються тут і ветерани, для яких важлива і медична, і соціальна допомога, і цікаве дозвілля. Тож в області працюють над тим, аби всіляко їх підтримувати. Загалом на Рівненщині проживає 40 тисяч 983 ветерани війни. За рахунок коштів із держбюджету вони отримують комплекс пільг, допомог і послуг від держави.

До списку новин