загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Луценко закликав ліквідувати МВС, ГПУ та суди, щоб провести в них "повне переливання крові"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На думку політика, це необхідно, щоб сформувати дієві правоохоронні органи та судові служби.

Юрій Луценко переконаний, що зараз Україні необхідно розпустити МВС, ГПУ та суди, щоб заново їх сформувати. Але працівники нових органів мають набиратися з повним контролем декларацій про доходи і видатки цих працівників та членів їхніх сімей та через детектор брехні. "Мій рецепт простий: ліквідація МВС, ГПУ та судів указом президента, нове законодавство європейського зразка і набір нового персоналу через детектор брехні, з подальшим контролем декларацій про доходи і видатки цих працівників та членів їхніх сімей. Лише кадрові перестановки в цих структурах мало що дадуть", - переконаний Луценко.

Він переконаний, що лише "повне переливання крові" дасть результат, пише УНІАН. "Тільки після повного "переливання крові" ми отримаємо зовсім нову якість національної та місцевої поліції. Підкреслюю – національної та місцевої. Місцева контролюватиметься місцевими депутатами та громадами. Треба перейти до нової якості прокуратури без радянських звичок загального нагляду та вилучення у прокуратури функцій слідства. Треба набрати новий персонал суддів за об'єктивними тестами, в тому числі – через детектор брехні", - вважає політик.

Нагадаємо, що Янукович з найближчим оточенням оголошений у розшук. Авакову не вдалося знайти Януковича.

До списку новин