загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Раді зареєстрували проект постанови про звільнення Королевської

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Народні депутати від фракції "Батьківщини" Степан Кубів, Михайло Хміль та Ігор Васюник зареєстрували у ВР проект Постанови про звільнення Наталії Королевської від виконання обов'язків міністра соціальної політики України.

"За час перебування на посаді міністра та виконання обов’язків міністра соціальної політики Н.Королевська не забезпечила ефективної роботи підпорядкованого міністерства, не забезпечила передбаченого ст. 46 Конституції України права громадян на соціальний захист, особливо такої категорії осіб як ветерани-афганці та особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", — йдеться у пояснювальній записці до проекту постанови.

До списку новин