загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні стартували дострокові президентські вибори

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні сьогодні розпочалася кампанія з дострокових виборів президента. Розпочинається висування кандидатів, яке триватиме до 30 березня. Кандидати можуть бути висунуті партіями або шляхом самовисування. Для реєстрації кандидата необхідно внести грошову заставу в сумі 2,5 мільйона гривень

Останній термін подачі документів до ЦВК для реєстрації кандидатів у президенти – 4 квітня.

ЦВК має до 15 березня створити 225 окружних виборчих комісії на підставі подань кандидатів у президенти. До складу кожної комісії можуть бути включені не менше 12 членів – по два від кожного кандидата, верхня планка законом не встановлена.

Нинішній склад Центральної виборчої комісії був сформований в 2007 році за квотним принципом, і на даний момент 10 з 15 членів комісії представляють інтереси колишньої провладної більшості.

Голова ЦВК Михайло Охендовський, який був призначений за квотою Партії регіонів, заявив про готовність провести дострокові президентські вибори на високому рівні і відповідно до міжнародних стандартів. Однак, в парламенті вже заявили про те, що ЦВК буде переформатована відразу ж після того, як буде сформовано коаліційний уряд.

Верховна Рада 22 лютого ухвалила постанову про проведення дострокових парламентських виборів після того, як зник президент України Віктор Янукович. Його місцеперебування досі не відоме.

До списку новин