загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Кіровоградщині працівники Пенсійного фонду ставляють інформаційні намети

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Управлінням Пенсійного фонду в Компаніївському районі продовжується робота щодо надання інформативних та консультативних послуг з питань пенсійного забезпечення та соціального страхування «Інформаційний намет Пенсійного фонду України». Захід проводиться на території ринкової площі Компаніївки.

До даної роботи залучені кваліфіковані спеціалісти управління, які надають відвідувачам намету роз’яснення щодо пенсійної реформи, нарахування (перерахунку) та виплати пенсій, запровадження накопичувальної системи та контролю за формуванням свого страхового стажу.

Одним із завдань роботи інформаційного намету - донесення до громадян інформації про наявність в управлінні різноманітних способів надання послуг, а саме: робота «єдиного вікна», постійна робота «гарячих ліній», веб – порталу Пенсійного фонду України, отримання консультацій в режимі он-лайн за допомогою програми Skype.

Всім бажаючим роздаються буклети з різноманітною інформацією з питань пенсійного законодавства та надається можливість висловити свою думку про роботу управління завдяки анкетуванню. Також всі бажаючі знайомляться з останніми новинами пенсійних буднів зі сторінок газети «Пенсійний кур’єр».

До списку новин