загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Поліфонія душ сімейного квартету»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Центрі Української Культури та Мистецтва з 17.01.2014 по 04.02.2014 тривала виставка родини Лашко з міста Кам’янець-Подільський. Тут представлені роботи Володимира Лашко, його жінки Наталії, сина Іллі та доньки Людмили.

Роботи цих талановитих митців експовались на першому та другому поверхах Центру Української Культури та Мистецтва. Своєю красою відвідувачів вразили вироби, виконані у техніці вишивки гладдю, вишивки соломкою, квілту та витинанки.

Це - творчість Наталії та Людмили Лашко. Про свою унікальну техніку вишивання соломкою Наталія говорить: «Соломка – це пластичний матеріал. Працювати з нею складно і одночасно приємно. Усі картини вишиті соломкою існують в одному екземплярі. Ні одну роботу повторити не вдасться». Отже, можна стверджувати, що це є справді оригінальна техніка та неповторні роботи майстрині.

На другому поверсі були представлені яскраві художні роботи олійного, акварельного та акрилового живопису. Це роботи Володимира, Іллі та Наталії. Окремі роботи митців просто захоплюють, від них не можна відірвати свого погляду.

Так, картина Наталії Лашко «Мандариновий рай», ніби дарує відвідувачам свою сонячну енергетику та заряджає позитивом.

А картина Володимира Лашка «Сєрьога», де зображений український чоловік у робочій формі одразу викликає симпатію. У цій картині кожен може впізнати свого далекого родича, знайомого чи просто сусіда. Відчувається, що ця робота була написана з добротою.

Також відвідувачів не залишала байдужою картина Іллі, яка виконана у техніці гратографії (малювання білим по чорному). Головний принцип цієї техніки полягає у видаленні фарбуючих речовин з поверхні.

Проведення такої виставки дозволило багатьом відвідувачам дізнатися про творчість Лашків - талановитих митців із Хмельниччини та наблизитися до українського мистецтва. Адже завжди потрібно цікавитися розвитком культури у країні та її представниками, щоб «йти в ногу» з часом та розвивати свою творчу особистість. Адже Бог кожному дає право – творити чи спостерігати? І тільки сама людина може перетворити своє життя в насичене творчістю, чи пусте та сіре... Дякую, за талановиті роботи та приклад для наслідування.

До речі, Володимир Лашко є Заслуженим майстром народної творчості України, а Наталя Лашко являється членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Їх діти Ілля та Людмила також дуже талановиті та беруть участь в різних виставках, фестивалях, майстер-класах.

Тому залишається тільки побажати цій сім’ї, щоб вони не зупинялися на досягнутому та йшли далі, показуючи красу своїх робіт всьому світу!

Олена Кривошапка

До списку новин