загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

500 сортів фіалок до 8-го березня

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До Міжнародного жіночого дня 4 – 6 березня  у Київському міському Будинку природи (вул..Рогнідинська,3)  відбудеться виставка кімнатних фіалок «Весна, фіалки і кохання». Протягом лише трьох днів колекціонери і селекціонери представлять близько 500 квітучих сортів фіалок, стрептокарпусів, епісцій різних кольорів, розмірів та форм.

У залі разом із фіалками можна побачити ще й виставку картин із природних матеріалів «Пташиний базар». Білих лебедів, витончених ластівок, казкових жар-птиць і всяке птаство на картинах створено винятково з природних матеріалів: засушених пелюстків квітів, листочків, травинок, соломки, тополиного пуху,  риб’ячих кісточок та луски. Дізнатися детальніше про технологію виготовлення таких картин, а ще спробувати зробити щось самому можна буде  на майстер-класі з флористики.

Майстер-клас із флористики відбудеться  5 -  6 березня з 12:30 до 16:30.

Запрошуємо дітей та дорослих  під керівництвом майстрів флористів власноруч зробити  картинку, магніт, листівку -  ексклюзивний подарунок для мам, бабусь, подруг, учителів .

Довідки та попередній запис на майстер-клас за телефоном: 234-45-47

Виставка працює з 11:00 до 18:00.

Ціна вхідного квитка – 15 гр. Для школярів, студентів, пенсіонерів – 7 гр.

Тел. для довідок: 234-45-47

До списку новин