загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Нацбанк обіцяє не вводити обмеження на зняття депозитів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Національний банк не розглядав і не розглядає застосування будь-яких обмежень доступу населення до банківських депозитів.

Про це повідомила прес-служба Національного банку України, передає УНІАН.

У повідомленні наголошується, що останні кроки регулятора, зокрема, з рефінансування і, відповідно, з підтримки ліквідності банківської системи спрямовані на стабілізацію ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках.

"Національний банк також зазначає довіру громадян до гривні і банківської системи в цілому. Свідченням цього є, зокрема, те, що депозитний портфель банків за минулий рік збільшився на 106 млрд гривень або на 18%, тоді як за 2012 - на 74 млрд гривень.

Вклади у гривні за минулий рік зросли майже на 33%", - йдеться в повідомленні.

Регулятор відзначає, що інформація яка з'явилася в ЗМІ, про розгляд Нацбанком питання про обмеження зняття коштів з депозитів не відповідає дійсності.

Як повідомлялося, політична ситуація в країні не обійшла стороною банківську систему, в результаті чого вкладники почали достроково забирати депозити.

Незважаючи на жорсткі обмеження НБУ, посилилися заворушення на валютному ринку, і сьогодні до закриття торгів на міжбанківському ринку долар подорожчав до рекордних 10,50 гривень за долар.

До списку новин