загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Волонтери Євромайдану розшукують 315 зниклих

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Станом на 2:00 п'ятниці, 28 лютого, волонтери Евромайдану не можуть встановити місцезнаходження 315 зниклих осіб, повідомляє Евромайдан SOS.

«З 18 по 27 лютого в Евромайдан SOS звернулися за пошуком близько 600 осіб. На даний момент 248 осіб вже знайдені. Станом на 2:00 годині 28 лютого ми шукаємо 315 осіб», – йдеться в повідомленні.

При цьому в ініціативі зазначили, що ці люди не обов'язково є безвісти зниклими або активістами Майдану. «Про них нам відомо, що хтось із рідних, близьких, друзів не знають, де вони, і не можуть встановити зв'язок», – пояснили в Евромайдан SOS.

Активісти просять повідомляти будь-яку інформацію щодо людей зі списку за телефонами гарячої лінії: (068) 5481241; (066) 6849830; (063) 3379573.

До списку новин