загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сьогодні відзначається Всесвітній день письменника

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні, 3 березня, відзначається Всесвітній день письменника.

День письменника - професійне свято, що закликає виступати проти негативних аспектів демократичної преси, утримуватися від брехливих публікацій, навмисної фальсифікації, навмисного спотворення фактів або тенденційно безчесної їх інтерпретації заради політичних, групових і особистих інтересів.

Варто також зазначити, що в 1921 році був створений Pen-клуб, назва якого - абревіатура, утворена першими літерами слів поети, есеїсти і новелісти, разом ці три букви створюють англійське слово ручка.

У 1923 році в Лондоні відбувся перший міжнародний конгрес цього клубу. А в січні 1986 року проходив вже 48-й за рахунком міжнародний конгрес, і саме його учасники прийняли рішення заявити 3 березня як Всесвітній день миру для письменника.

Примітно, що на той момент Pen-центри вже були більш ніж в ста державах.

У наші дні в низці країн це свято розширив заявлений спектр. Іменується просто День письменника і є підставою для надання почестей літературним діячам, які найбільш відзначилися.

До списку новин