загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Набули статусу інваліда чи пенсіонера — повідомте Міндоходів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Платник єдиного внеску має право звертатися до органу доходів і зборів із письмовою заявою про зміну умов сплати єдиного внеску в разі зміни його статусу як платника (або отримання права на зміну розміру єдиного внеску, зокрема у зв’язку зі зміною виду економічної діяльності).

Таким чином, фізична особапідприємець, що працює на спрощеній системі оподаткування, повідомляє орган доходів і зборів про набуття статусу інваліда чи пенсіонера шляхом подання письмової заяви довільної форми з відповідними підтверджуючими документами, а саме: копія довідки з акта огляду в медико-соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності та/або копія пенсійного посвідчення.

Водночас зазначена особа звільняється від сплати за себе єдиного внеску з наступного місяця, після набуття статусу інваліда чи пенсіонера.

Нагадаємо!

Платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є фізичні особи — підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування. Разом із тим фізичні особи — підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами й отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

До списку новин