загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ЄС допоможе Україні з боргом за газ – єврокомісар

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Допомога Україні зі сплатою її значного боргу за спожитий газ є одним із важливих пунктів пакету допомоги, який готує для Києва Європейська комісія, сказав у вівторок єврокомісар із питань енергетики Ґюнтер Еттінґер.

Зокрема, сказав він, «Нафтогаз України» заборгував російському «Газпромові» близько двох мільярдів доларів, і Європейський союз допоможе Києву сплатити цей рахунок.

Подробиці цього пакета допомоги мають уточнити в середу з тим, щоб у четвер розглянути його на саміті Євросоюзу. За деякими повідомленнями, обсяг пакета може перевищити мільярд євро.

Єврокомісар також припустив, що ЄС може допомогти Україні і з постачанням газу. За його словами, Словаччина може влаштувати реверс газового потоку, щоб пустити його до України.

Наразі ЄС запропонував Україні допомогу на суму в 610 мільйонів євро; повідомляють, що до цієї суми можуть додати ще 500 мільйонів євро.

У вівторок російський газовий монополіст «Газпром» повідомив, що вирішив не продовжувати дію нині чинної знижки в ціні на газ для України з початку квітня через те, що Україна не виконує своїх зобов’язань погасити борги.

До списку новин