загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Велика сімка" створить власний саміт без Росії, - ЗМІ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Велика сімка" збирається влаштувати власний саміт, без участі Росії. Про це повідомляє сайт радіостанції "Эхо Москвы".

За повідомленням видання, зустріч може пройти вже в найближчі тижні.

Нагадаємо, в найближчі дні у Cочі мав відбутися саміт "великої вісімки", однак сім країн у знак бойкоту Росії відмовились приїжджати на зустріч. Країни висловились проти військового вторгнення Росії на територію України, а також ввдажають неприпустимим втручання Володимира Путіна у внутрішні справи України. На їхню думку, конфлікт, який виник ще з листопада 21 року, має вирішувати виключно українська сторона.

Нещодавно "велика сімка" написала колективного листа щодо засудження дій Росії. "Ми, лідери Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії та США з Президентом Європейської Ради і президентом Європейської комісії, об'єдналися сьогодні, щоб засудити явне порушення Російською Федерацією суверенітету та територіальної цілісності України, що суперечить зобов'язанням Росії відповідно до Статуту ООН і її базової угоди з Україною від 1997 року", - йдеться в тексті повідомлення.

Додамо, що всі країни, окрім Росії, визнали легітимність українського уряду. Натомість у РФ вважають рішення Уряду країни не чинними, а те, що відбулось називають "переворотом".

"Ми єдині в підтримці суверенітету України та її територіальної цілісності, а також її права обирати своє майбутнє. Ми зобов'язуємося підтримувати Україну в її зусиллях з відновлення єдності, стабільності та політичного й економічного здоров'я в країні. З цією метою ми будемо підтримувати роботу України з Міжнародним валютним фондом, щоб обговорити нову програму і реалізувати необхідні реформи. Підтримка МВФ буде мати вирішальне значення в отриманні додаткової допомоги від Світового банку та інших міжнародних фінансових інститутів, ЄС і двосторонніх джерел", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора відбулась прес-конференція Путіна щодо подій в Україні, де на питання про саміт "великої вісімки" та ймовірності бойкоту, він не дав чіткої відповіді.

Нагадаємо, група восьми (англ. Group of eight, G8), Велика вісімка - міжнародний клуб, який об'єднує уряди Великобританії, Німеччини, Італії, Канади, Росії, США, Франції та Японії. Так само називають і неофіційний форум лідерів цих країн (за участю Європейської комісії ), в рамках якого здійснюється узгодження підходів до актуальних міжнародних проблем. G8 не є міжнародною організацією, вона не базується на міжнародному договорі, не має статуту і секретаріату.

До списку новин