загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні та Росії одночасно заплакали ікони

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У багатьох монастирях України та Росії почали плакати ікони.

Такі випадки почали фіксувати в Одесі, Рівному, Ростові-на-Дону та Новокузнецьку, уточнює FM-TV.

Як відомо, в православній традиції плачуча ікона вважається знаком з верху, який закликає людей до покаяння. Також це може бути попередженням до наближення важких часів.

Останній раз, аналогічні явища в Росії та в Україні, відбувалися за часів Жовтневої революції та перед розпадом Радянського Союзу.

Такий випадок можна оцінити як Боже застереження, - пише польський журналіст Томаш Терліковський (Tomasz P. Terlikowski) на сайті Fronda.pl.

"Чи не хоче нас Бог таким чином попередити перед надходженням важких часів і закликати до покаяння? Молитви ніколи не буває забагато, а міжнародна і цивілізаційна обстановка не схильні до надмірного оптимізму... Отже, до вервиці, до молитви і до покаяння! Кожна така подія є для християн закликом до зміни життя і знаком прийдешнього", - зауважив Терліковський.

До списку новин