загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Якщо не вистачає страхового стажу для призначення пенсії — страховий внесок можна доплатити

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міндоходів нагадує, що розмір пенсії за віком, по інвалідності та втраті годувальника залежить від наявності в особи страхового стажу, мінімальний розмір якого має бути не менше ніж 15 років.

Якщо застрахована особа підлягала загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню чи брала добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, сплачувала страхові внески, і сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення відповідної доплати, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

Особи, які здійснюють таку доплату, зобовязані подати до органів Пенсійного фонду України звіт за формою згідно з додатком № 30 до Інструкції, затвердженої постановою правління ПФУ від 19.12.2003 р. № 21-1.

Особам, які раніше не підлягали загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню та не сплачували страхові внески, передбачена можливість одноразової сплати єдиного внеску (далі — ЄСВ) за такі попередні періоди за договором про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. При цьому сума сплаченого ЄСВ за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок та більшою за суму ЄСВ, обчисленого виходячи з максимальної величини бази нарахування ЄСВ, установлених на дату укладення договору. Така одноразова сплата особою ЄСВ за попередні періоди може бути здійснена за окремим договором, укладеним із територіальним органом Міндоходів на термін не менше ніж рік.

Нагадаємо!

У 2014 році мінімальний страховий внесок становитиме:

із січня по червень — 422,65 грн;

із липня по вересень — 433,75 грн;

із жовтня по грудень — 451,45 грн.

Максимальна величина ЄСВ у 2014 році становитиме:

із січня по червень — 7184,98 грн;

із липня по вересень — 7373,75 грн;

із жовтня по грудень — 7674,60 грн.

До списку новин