загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Києві допомогу для українських солдат в Криму приносять навіть етнічні росіяни і пенсіонери

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вони кажуть, що знайдуть спосіб довезти продукти безпосередньо солдатам.

Військовослужбовці у відставці та лікарі в Києві оголосили збір продуктів, ліків і речей для солдатів, яких блокують загарбники у військових частинах Криму. На ініціативу відгукнулися цілі колективи і кияни-пенсіонери.

"Сарафанне  радіо" розказало, що київської лікарні збирають допомогу для військових, що заблоковані в частинах на Кримському півострові. Тому працівники із офісу, котрий розташований неподалік, напхали цілий багажник машини смаколиками, щоб підсолодити життя солдатам, які вже тиждень живуть в окупації. Пишатись українською армією - це тепер не пафосні слова, а щирий поклик. На нього відгукуються домогосподарки, лікарі, студенти і навіть пенсіонери несуть останнє. Допомогу українським військовим несуть і етнічні росіяни. Люди несуть ліки, упаковки води та коробки із продуктами. Небайдужі кияни навіть влаштували імпровізований мітинг. Лікарі військовим передають гроші і нашвидкуруч пишуть листи, тим хто залишився вірним присязі.

Допомогу на півострів узялися доправити військові у відставці. Офіцери розуміють, що це - найтяжчий пункт акції. Але вони переконують, що знають спосіб, як пробратися через блокпости окупантів.

Нагадаємо, що заблоковані в Криму українські військові влаштували рок-концерт.

//www.youtube.com/watch?v=2_6oqKKpB1M

Ірина Маркевич

До списку новин