загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Якщо ситуацію в Криму не стримати, світ рознесеться, — Гриценко

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На думку нардепа, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка пік кризи пройде лише тоді, коли президент Росії Володимир Путін позбудеться контролю над ядерною зброєю.

Про це він сказав в інтерв’ю “Новой газете”.

“Точка неповернення реальної загрози нами не досягнута. Я взагалі вважаю, що за великим рахунком ця точка буде досягнута лише тоді, коли пан Путін позбудеться своїх необмежених імперсько-владних повноважень і контролю над ядерною кнопкою. Інакше буде зберігатися постійна загроза: для України, для громадян Російської Федерації, для російського бізнесу, для наших двосторонніх відносин, для всього світу”, - вважає Гриценко.

“Ми забуваємо про те, що приблизно 20 країн світу (одна з них - це Іран) дуже уважно дивляться, чим закінчиться конфлікт між Україною і Росією… Ось чому саме ядерні держави США і Великобританія грають першу скрипку в реакції на російську агресію… Тому що, якщо цю ситуацію не стримати – світ рознесеться. І тоді жодних аргументів не буде для стримування ядерного озброєння та Ірану, та інших країн з групи потенційних володарів зброї масового ураження”, - сказав політик.

На думку Гриценка, “приблизно через тиждень ми зможемо сказати, чим закінчилися міжнародні зусилля з локалізації та припинення конфлікту”.

До списку новин