загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Європа зменшить залежність від російського газу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Європа націлилася на зменшення залежності від російського газу. Незабаром між Угорщиною і Словаччиною відкриють з'єднувальний газопровід. Через нього можна буде здійснювати реверсне постачання газу і в Україну.

Україна разом з іншими країнами Європи отримає нове джерело газопостачання. Щоб зменшити залежність від поставок російського газу, незабаром буде здано в експлуатацію з'єднувальний газопровід між Угорщиною і Словаччиною. Про це повідомив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, - повідомляє «Укрінформ».

«Незабаром, уже цього місяця, буде здано в експлуатацію з'єднувальний газопровід між Угорщиною і Словаччиною, який з 1 січня 2015 року функціонуватиме на 100%», - сказав глава угорського уряду.

За словами пана Орбана, «цим так званим інтерконнектором відкриється зв'язок аж до Чехії, що дозволить Угорщині дістатися не лише російського газу».

Протяжність газопроводу - 115 км (94 км угорською, 21 км - словацькою територією).

Цим газопроводом Словаччина буде підключена до запланованого Північно-Південного газового коридору, що простягнеться до Хорватії, а Угорщина під'єднається до системи газопроводів Західної Європи. Крім того, через цей газопровід можна буде здійснювати реверсне постачання газу в Україну.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у зв'язку зі спливанням терміну дії знижки на російський газ, Україна почала мізкувати над альтернативними джерелами газопостачання. Наразі шляхи диверсифікації поставок «блакитного» палива пролягають через Словаччину та Німеччину.

До списку новин