загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Людмила Денісова: В Україні повністю профінансовані пенсії колишнім військовослужбовцям

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На фінансування березневих пенсій вже направлено 4,7 млрд. грн. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

«За оперативною інформацією Пенсійного фонду, пенсійні виплати вже профінансовано на 4,7 млрд. грн., що становить 22% місячної потреби в коштах. У тому числі 1,4 млрд. грн. спрямовано на виплату пенсій колишнім військовослужбовцям», - сказала вона.

Людмила Денісова відзначила, що. незважаючи на складну економічну ситуацію, фінансування виплати пенсій та грошової допомоги в березні поточного року здійснюється відповідно до графіка поденного фінансування пенсійних виплат.

Нагадаємо, раніше Міністр соціальної політики Людмила Денісова повідомила, що у березні всі необхідні кошти для виплати пенсій є, а мешканці АР Крим та Севастополя почали одержувати виплати на день раніше встановленого поденного графіка. За її словами, до 7 березня будуть профінансовані всі пенсійні виплати, які будуть проходити до 11 березня по всій державі.

(За матеріалами офіційного веб-сайту Міністерства соціальної політики України)

До списку новин