загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Уряд хоче зменшити фінансування силовикам

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабінет міністрів України має намір запропонувати Верховній Раді план зі скорочення державних витрат, яким, зокрема, буде передбачено зменшення фінансування міліції, прокуратури та Служби безпеки України.

Про такі плани журналістам розповів міністр фінансів України Олександр Шлапак.

«Нами підготовлено відповідні рішення, і ми розраховуємо на підтримку парламенту щодо скорочення витрат на такі структури як міліція СБУ і прокуратура», – сказав міністр, пише Інтерфакс-Україна.

На скільки буде зменшено фінансування силових відомств, Шлапак не сказав.

Окрім цього, міністр наголосив, що фінансування армії здійснюється як і планувалося раніше, за винятком підрозділів у Криму, яким уряд виділив додаткові кошти.

«Армія фінансується повністю відповідно до бюджетного розпису», – підкреслив він.

Нагадаємо, що 1 березня Кабмін вирішив скоротити витрати на утримання міністерств. Уряд ввів заборону на придбання форменого одягу, автотранспорту, мобільних телефонів, ноутбуків, проведення ремонтів, на витрати на обслуговування мобільних телефонів, оплату чартерних рейсів.

До списку новин