загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Приєднання до Росії прагнуть здебільшого українці старшого віку, - дослідження

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Приєднатися до Росії прагнуть лише 12% українців. Переважна більшість цих людей старші 50 років. Такі результати дослідження навела директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна.

За її словами, це пов’язано з настанням пенсійного віку – українці хотіли б отримувати такі ж пенсії, як росіяни. Проте мало хто при цьому враховує, що життя в сусідній державі дорожче, ніж в Україні.

«Молодь об’єднуватися з Росією не хоче», - зазначила соціолог.

За результатами опитування, 41% кримчан бажають увійти до складу РФ, а це, вочевидь, не складає «абсолютної більшості населення», до якої апелюють організатори т.з. референдуму.

До списку новин