загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Літніх буковинців навчатимуть комп'ютерній грамотності

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За участю заступника голови районної ради Василя Горбатюка та керівників установ Новоселиці на базі Центральної районної бібліотеки розпочав свою роботу незвичайний навчальний заклад - «Університет третього віку».

Це інноваційна соціально-педагогічна послуга, яка впроваджується Територіальним центром завдяки проекту програми «Бібліоміст» та дає можливість безкоштовно навчати літніх людей комп’ютерній грамотності. Про це повідомили у Новоселицькій районній раді.

Доступ до Інтернету та адаптацію до інформаційних операцій забезпечує мережа бібліотек району. Прослухати курс «Початкове знання персонального комп’ютера і отримання інформації через мережу Інтернет» виявили бажання 32 слухачі. По закінченні «університету» громадяни похилого віку отримають відповідний документ і зможуть безкоштовно користуватися мережею Інтернет у бібліотечних закладах району.

До списку новин