загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чому урізати пенсії працюючим пенсіонерам - безглуздо. Чотири аргументи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Урізання пенсій працюючим пенсіонерам безглузде з економічного погляду.

Про це президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко написав у своєму блозі на Gazeta.ua.

"Якщо людина працювала до виходу на пенсію, з її заробітної плати в Пенсійний фонд перераховували платежі. І ці платежі як раз і використовуються на виплати пенсії. Тому вона вже раніше заплатила за свою пенсію, і не зрозуміло, чому раптом вирішили, що їй потрібно платити менше", - зазначив експерт.

За його словами, у разі урізання пенсій повинні бути скорочені і платежі із заробітної плати, які утримувалися в Пенсійний фонд.

"В цьому разі людина би сама накопичила гроші, які віддавала Пенсійному фонду, і не залежала би від цього фонду. Це було б логічно і справедливо. Але якщо людина повністю заплатила всі платежі в Пенсійний фонд із своєї заробітної плати, то чому зараз раптом з'ясувалося, що їй потрібно менше платити грошей?" - запитує Охріменко.

Економіст підкреслив, що найбільш нелогічно виглядає ідея, що працюючі пенсіонери розоряють Пенсійний фонд.

"Ніхто навіть не подумав, що працюючий пенсіонер не тільки отримує пенсію, але ще й платить, знову-таки в Пенсійний фонд, все нові і нові відрахування. Виходить, що він фактично сам же собі і платить пенсію", - вважає Охріменко.

Перед тим як вирішувати урізати пенсії працюючим пенсіонерам, варто було б спочатку розібратися, чому вони працюють, упевнений експерт.

"Може, проблема у розмірі пенсії? У багатьох випадках наші пенсіонери працюють не тому, що хочуть, а тому що змушені працювати, так як розмір пенсії невеликий. Тому і виходить така українська специфіка "працюючий пенсіонер", чого в очах радника з МВФ бути не може. Вони просто не можуть зрозуміти, як це - працювати на пенсії", - підсумував Охріменко.

Нагадаємо, чиновники запевняють, що питання про скорочення пенсій працюючим пенсіонерам не стоїть на порядку денному Міністерства фінансів і Міністерства соціальної політики, хоча раніше інформація про такий намір була озвучена.

До списку новин