загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Франківський художник представив карпатські краєвиди

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Музеї мистецтв Прикарпаття художник Василь Красьоха відкрив персональну виставку, у яку увійшли 36 пейзажів з карпатськими краєвидами. Усі вони написані на одному подиху і зібрані до 60-річчя митця.

«Тут представлені краєвиди Карпат, Закарпаття. Роботи написані в один прийом, на одному подиху,  за 2-3 години. Це радше етюдні композиції, які є моєю кухнею для картин», - розповідає  Василь Красьоха.

Він переконаний, що пейзаж – це найбільш щира мова для художника у спілкування з глядачем. Тут каже митець, настрій та перші враження,  які в жодному разі не можливо повторити. Етюди Василя Красьохи написані на ґрунтованому картоні, який досі художник використовував лише для пробних замальовок. Тепер їх правдивість є найбільш цінним здобутком для митця , бо за душу торкає «невловима нотка чи родзинка буденності», яка грає в пейзажі головну скрипку.

Василь Красьоха  зізнається, багато своїх робіт дарує з легкістю, бо вважає, що талант треба віддавати людям. Художник мріє побувати в усіх регіонах України, але нині віддає перевагу  Києву, який вабить його сакральними пам’ятками, Майданом та ботанічним садом, бо тут, каже, «вічне цвітіння та неймовірна краса». 

Відомо, що у доробку Василя Красьохи більше тисячі робіт. Його твори зберігаються у фондах Мінкультури, в музеях України та в приватних колекціях Польщі, Японії та США.

До списку новин