загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Держдеп США: на російсько-українському кордоні можуть початись бойові дії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Державний департамент США попереджає своїх громадян у Росії та Україні про небезпеку перебування поблизу кордону між цими країнами. Причина – можливі військові дії між державами у найближчі дні.

Загострення ситуації пов’язують із наближенням референдуму в Криму. Американцям радять бути обережними та за можливості триматися подалі від конфліктних зон. Сполучені Штати назвали протистояння з Росією через кримське питання "найгіршою кризою від часів Холодної війни". Напередодні Москва доправила до Криму додаткові війська та погрожує вторгненням у східні регіони України – начебто, у відповідь на спалах насильства у Донецьку. Уже в неділю європейські дипломати оприлюднять, які санкції проти Росії застосують першими.

До списку новин