загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львів'яни збираються прибирати у домівках самотніх пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Долучитися до соціального проекту «Світло в оселі» і допомогти літнім людям підготуватись до свят запрошують усіх охочих, - повідомляє кореспондент 032.ua

Починаючи з 20 березня, наводити лад у домівках самотніх пенсіонерів будуть волонтери у супроводі представників соціальної служби.

Волонтерів забезпечать різними миючими засобами та ганчірками, а потім вони разом із представниками територіальних центрів соціальної допомоги вирушать у домівки старших львів’ян.

За словами організаторів, робота у домівках не буде складною: старші люди не можуть самотужки помити підлогу, вікна, винести сміття, підлити квіти, витерти пилюку, тому волонтери допомагатимуть їм у цьому.

Головною ідеєю проекту є не лише фізична, а й моральна допомога самотнім пенсіонерам, адже усі вони потребують живого спілкування та підтримки.

Нагадаємо, впродовж грудня минулого року більш як 80 волонтерів навідалися до домівок 53-х літніх людей із п’яти різних районів Львова та допомогли прибрати їхні оселі перед Різдвяними святами.

До списку новин