загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львів'янам представили виставку ікон, присвячену Євромайдану

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У львівській галереї сучасного сакрального мистецтва "ІконАрт" на вулиці Вірменській, 26 відкрили виставку картин "Реквіум", присвячену Героям "Небесної сотні" та Євромайдану.

Львівські художники представили картини та ікони, які створили після подій у лютому в столиці.

19 куль від пістолета, кулемета та помпової рушниці використав у свої картині львівський іконописець Святослав Владика. Роботу назвав "Liberum Arbitriym".

"Малював на зменшеному фанерному щиті, з яким наші хлопці йшли на "Беркут". Де взяв усі кулі - не скажу, але кілька найшов на Майдані. З них утворив німб навколо голови Ісуса Христа. Він уособлює у собі образ наших хлопців революціонерів. Вони також принесли себе у жертву заради доброї християнської мети - справедливості та добра. А червона бандана уособлює кров, яку пролили активісти", - каже художник.

Львівський художник Сергій Радкевич представив найбільшу роботу на виставці - "Спас". Попередні три роботи, присвячені загиблим Героям Євромайдану він малював на мурах, дахах та у підвалах Львова.

На виставці також представлені роботи львівських художників Люби Яцків, Андрія і Оксани Винничків, Костя Марковича, Остапа Лозинського та і нших на тему подій на Майдані.

Триватиме виставка до кінця березня. Вхід вільний.

До списку новин