загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Уряд України відкрив гарячу лінію для громадян, які прибули з Криму

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабінет Міністрів України відкрив безкоштовну гарячу лінію за номером 0 800 507 309 для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим (АРК) і Севастополя.

Як повідомляється на веб-сайті Міністерства соціальної політики України, гарячу лінію відкрито для вирішення питань, пов'язаних із тимчасовим перебуванням цих громадян в інших регіонах України.

"Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсій, допомоги, компенсацій, необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України", - йдеться в повідомленні.

Крім того, основні документи, які необхідно мати при собі, - паспорт, посвідчення одержувача пенсії, допомоги, пільговика, а також довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

"Із питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання і виховання дітей у дошкільних і шкільних навчальних закладах, працевлаштування, відновлення втрачених документів необхідно звертатися за телефонами й адресами обласних державних адміністрацій за місцем перебування", - зазначається в повідомленні.

До списку новин