загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Служиш в Національній Гвардії? – відсотки по кредиту не плати! – пропозиція депутата

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Проект Постанови про скасування виплати відсотків за кредитами особам, призваним на військову службу до Національної гвардії України та Збройних Сил України, поданий народним депутатом ДоніємО.С., зареєстрували сьгодні у Верховній Раді за 4507 від 20.03.2014.

Депутат пропонує запровадити скасування виплати відсотків по кредитам особам, призваним відповідно до Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 17.03.2014р. на військову службу до Національної гвардії України та Збройних Сил України, в усіх банках на території України незалежно від форми власності на період несення такими особами військової служби.

“Прийняття цього проекту Постанови сприятиме підтримці призовників та убезпеченню їх від виникнення скрутних фінансових ситуацій та заборгованостей у виплаті кредитів та нарахованих відсотків” – йдеться у Пояснювальній записці до Проекту.

До списку новин