загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Митрополит УПЦ МП Софроній назвав Путіна «бандитом» і закликав його спільників «виправити страшні і злочинні помилки» проти народу України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Митрополит Черкаський і Канівський Софроній (Дмитрук), керуючий місцевою єпархією Української Православної Церкви Московського Патріархату, виступив зі зверненням до земляків-черкащан, які перебувають на державній службі Росії і підтримують президента РФ Володимира Путіна у військовій інтервенції проти України.

Історія цінує тих людей, які незалежно від обставин, місця проживання і громадянства завжди памятають звідки вони відбуваються, де їх батьківщина, де вкорінений їх пуп, — відмітив митрополит Софроний. — Проте за всю свою історію Україна знала багато випадків зрад. Нікуди не поділися зрадники і в наш час. Розумію – гроші, слава, вплив, влада, а совість де? Де виявлена совість до свого народу”?

Ієрарх УПЦ МП звернувся до представників вищого ешелону влади Росії, зокрема, до голови Ради Федерації РФ Валентини Матвиенко, яка законодавчо підтримала звернення Президента Росії про введення військ на територію України, а також до міністра культури Росії Володимира Мединського, який був одним з організаторів збору підписів серед російських діячів культури на підтримку дій Путіна в Криму.

“Мені соромно за вас, Валентина Матвиенко, я ж з вами зустрічався, коли ви приїжджали в Черкаси… образливо за ваших родичів, які ще живуть в Черкасах. Тут ваша школа, медучилище, повітря дніпровське – ви ж виросли на цьому, то як же змогли так підло поступити по відношенню до свого народу, закликаючи того бандита Путіна (його не можна інакше назвати) посилати сюди, на ваших земляків, війська? Я хотів би подивитися в очі міністра культури Росії із Сміли. Яка у нього культура? Чи він знає історію, знає про страждання українців? — Звернувся митрополит до колишніх земляків. — Люди добрі, опам’ятаєтеся! Кому ви служите? Чому ви зрадили батьківщину, поїхали з України і будуєте щасливе життя для росіян, якому там насправді і немає. Чому не хочете будувати її для українців? Якщо ви такі розумні і ваш мозок працює більше чим на чотири відсотки, то опам’ятаєтеся. Виправіть свої страшні і злочинні помилки проти свого народу, тому що Бог вам цього не пробачить”!

Нагадаємо, що раніше єпископи та священики УПЦ МП виступили із засудженням військової інтервенції Росії в Крим.

Зокрема, протоієрей Олександр Акулов від імені багатьох священиків УПЦ МП назвав військове вторгнення в Україну «помилковим кроком керівництва Росії». Голова «військового» відділу УПЦ МП митрополит Августин (Маркевич) благословив українців на захист країни від посягань російської армії. Інший архієрей УПЦ МП єпископ Філарет (Кучерів) виступив з відкритою заявою до Президента РФ, в якому призвав його до «стрімкого виведення військ з території України» і попередив про відповідь перед Богом за дії, які можуть привести до братовбивчої війни між братськими православними народами. Місцеблюститель Київської кафедри УПЦ МП митрополит Онуфрий (Березовський) двічі просилРоссию не допустити озброєного конфлікту і зробити усе можливе для збереження територіальної цілісності України. У свою чергу прес-секретар Предстоятеля УПЦ МП, голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП протоієрей Георгій Коваленко заявляв, що, вводячи на Україну війська, Росія порушує заповіді «не убий» і «не бажай дому ближнього твого».

У березні 2014 р. священики УПЦ МП приїжджали в Крим для підтримки українських моряків, яких командувач Чорноморським Флотом Росії Олександр Вітко схиляв до зради. У ці ж дні інші священики УПЦ МП перешкодили російським військам атакувати українську військову частку в Криму.

Священнослужителі УПЦ МП також свідчать, що кримську кризу згуртував народ України незалежно від конфесій і мови.

До списку новин