загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Денисова: РФ вимагає від пенсіонерів Криму отримати російський паспорт, щоб їм було нараховано виплати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Вимога РФ - здаєте паспорт, отримуєте, - і тоді, може бути, ви отримуєте якусь пенсію... Люди не хочуть здавати паспорти. Ми змушені їх вивозити з Криму, щоб вони могли отримати пенсію в інших регіонах України", - заявила міністр

РФ вимагає від пенсіонерів Криму отримати російський паспорт, щоб отримати виплати. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила міністр соціальної політики України Людмила Денисова.

"Вимога РФ - здаєте паспорт, отримуєте, - і тоді, може бути, ви отримуєте якусь пенсію... Люди не хочуть здавати паспорти. Ми змушені їх вивозити з Криму, щоб вони могли отримати пенсію в інших регіонах України", - заявила міністр.

Вона також зазначила, що вчора отримала багато дзвінків пенсіонерів, які не можуть отримати пенсії.

Раніше повідомлялося, що президент Російської Федерації Володимир Путін доручив міністру праці Максиму Топиліну у найкоротші терміни підняти рівень пенсій у Криму до російського.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики України не може перерахувати кошти на виплату пенсій українцям в Криму через те, що казначейські рахунки на півострові заблоковані.

До списку новин