загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Найкраще – зроблене своїми руками

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фрунзенського району відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

Такого завзяття до роботи не очікувала навіть керівник заходу! Пенсіонери заходилися фантазувати щодо найдрібніших деталей виробу.

Ляльки-мотанки слугували колись оберігом для того, хто його робить – охороняли здоров’я та побут. Дуже гарні та дуже різні, не дивлячись на ідентичність складових частин, вийшли ляльки, це ще раз доводить те, що кожна людина, в залежності від свого характеру та настрою, залишає свій відбиток на виробі.

До списку новин