загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка живопису Матвія Вайсберга «Горизонт подій»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» за підтримки аукціонного дому «Дукат» та журналу «Антиквар» представляє персональну виставку живопису художника Матвія Вайсберга «Горизонт подій».

Горизонт подій — уявна гіперповерхня у просторі-часі, що відділяє ті точки простору-часу, від яких світло може потрапити до спостерігача, від тих, звідки світло потрапити до спостерігача не може.

Горизонт подій виникає навколо чорних дір, для котрих друга космічна швидкість перевищує швидкість світла. Жодна подія за горизонтом подій не може вплинути на спостерігача, оскільки такий вплив означав би порушення принципу причинності. З точки зору зовнішнього спостерігача, будь-яке тіло наближатиметься до горизонту подій нескінченно довго…

Матвій Вайсберг народився 28 грудня 1958 р. у Києві.

Живописець і графік, член мистецького об’єднання «БЖ-АРТ».

З його ім’ям пов’язують становлення художнього напряму «київський ар’єргард».

Закінчив РХСШ ім. Т. Г. Шевченка (1977), Київський поліграфічний інститут, відділення книжкової графіки (1985). З 1989 року взяв участь у численних виставках в Україні та за кордоном. З 1990 року провів понад 15 персональних виставок.

Його роботи успішно продаються на вітчизняних і зарубіжних аукціонах (зокрема, «Передостаннє небо-II», Phillips De Pury, 2009).

Твори художника зберігаються у Київському національному музеї російського мистецтва, Запорізькому обласному художньому музеї, Gaon Jewish State Museum (Вільнюс), у приватних зібраннях України США, Ізраїлю, Греції, Великобританії, Росії, Швеції, Австрії, Чехії, Грузії, Канади, Японії, Туреччини, Італії, Польщі, Нідерландів, Франції, Німеччини.

Матвій Вайсберг ілюстрував твори Шолом-Алейхема, Е. Багрицького, Г. Кановича, Х. Ортеґи-і-Ґассета («Етюди про Іспанію»), К. Г. Юнга («Спогади. Сновидіння. Роздуми»), С. К’єркегора («Страх и трепет»), Ф. М. Достоєвського («Біси), Й. Рота («Фальшива ваґа»).

У Національному художньому музеї України за підтримки аукціонного дому «Дукат» та журналу «Антиквар» у вересні 2012 р. було представлено персональну виставку Матвія Вайсберга «Стіна», що була визнана однією з кращих музейних експозицій останнього десятиліття.

В рамках ART-KYIV CONTEMPORARY-2012 галерея «Триптих АРТ» і аукціонний дім «Дукат» представили проект Матвія Вайсберга «Антропний принцип».

Вернісаж 26 березня о 18.00 за адресою: вул. Десятинна, 13.

До списку новин