загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка гончарного мистецтва в Кіровограді

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Питаннями збереження мистецької традиції народного ремісництва та її належним науковим описом вирішили опікуватися співробітники бібліотеки Чижевського та викладачі мистецького факультету педуніверситету.

Відтак, обєднавши зусилля, вони підготували виставку гончарних виробів с. Цвітне (Олександрівський район), що демонструє наслідки кількарічних пошуків і скрупульозного вивчення технології цієї справи. Поливяні миски та глеки, щокаті макітри, карафки під вино, збани, чепурні фігурки-свишики у вигляді пташок, ступки з товкачами тощовсе це багатство фантазії в кераміці відкриється вам 26 березня, о 14.00, в приміщенні відділу мистецтв відомої в місті книгозбірні.

Вхід вільний.

До списку новин