загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Університет — це простір свободи!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В обласному центрі Закарпаття щовівторка з 16 по 19 годину всі бажаючі, незалежно від фаху, спеціальності та віку можуть відвідати інтерактивні лекції на актуальні суспільно-політичні, економічні та історичні теми на істфаці Ужгородського національного університету.

Ужгородський національний університет підтримує ініціативу НДІ Центральної Європи та розпочинає новий проект «Публічні лекції. Університетпростір свободи». Щовівторка з 16 по 19 годину всі бажаючі, незалежно від фаху, спеціальності та віку можуть відвідати інтерактивні лекції на актуальні суспільно-політичні, економічні та історичні теми.

Мета - об"єднання кола людей, які мають бажання обговорювати актуальні суспільно-політичні питання, виробляти рекомендації для суспільства, влади, інституцій, розвивати критичне мислення та ораторські здібності. Щотижняновий лектор, нова тема та нові дискусії. Так, вже у вівторок, 25 березня, про Празьку Весну та російські танки в центрі Праги розповість кандидат політичних наук Антоніна Стряпко.

 Місце проведення: будівля ректорату (історичний факультет), пл..Народна, 3 ауд.

До списку новин