загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Fitch погіршило рейтинги 15 банків Росії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міжнародне рейтингове агентство Fitch погіршило прогноз по довгострокових рейтингах дефолту емітента 15 російських банків, серед яких - найбільший банк країни Cбєрбанк і найбільший приватний банк Альфа-банк, -до негативного зі стабільного.

Про це йдеться в повідомленні агентства, пише "Прайм" .

"Рейтинговий результат слідує за погіршенням прогнозу по довгостроковому рейтингу дефолту емітента РФ "ВВВ" до негативного зі стабільного 21 березня", - наголошується в прес-релізі.

Коментуючи своє рішення, агентство відзначає, що погіршення прогнозу по рейтингах держкорпорації "Зовнішекономбанк", Россельхозбанка, Газпромбанку і "Росагролізінга" відображає можливе послаблення спроможності держави надавати підтримку в разі потреби.

Що стосується Сбєрбанку та "Національного клірингового центру" , то в їхньому випадку додається ризик зниження рейтингів фінансової стійкості через погіршення операційного середовища в Росії.

Прогнози по рейтингах "дочок" низки найбільших міжнародних банківських груп серед яких Райффайзенбанк, Сітібанк, Нордеа банк , Росбанк і інші організації, погіршені у зв'язку з можливим пониженням стелі по рейтингах РФ, що знаходиться на рівні "ВВВ +".

"Підтвердження рейтингів банків за національною шкалою означає  що кредитоспроможність організацій в порівнянні з конкурентами в РФ істотно не змінилася в результаті погіршення прогнозу по суверенному рейтингу" , - відзначає Fitch.

До списку новин