загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Лутковська: Подвійних виплат пенсій в Криму не буде

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кримчани не можуть розраховувати на подвійні виплати соціальної допомоги та пенсій від України та від Росії

Про це в ефірі Еспресо.TV заявила уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.

«Щоб Росія могла забезпечити виплати пенсій мешканцям Криму потрібен певний час. Потрібно підтвердити стаж, надати довідки та дочекатися перевірки цих довідок. Також людина повинна зробити заяву в органи Пенсійного фонду України про те, що переходить на інше громадянство», - сказала Лутковська.

За її словами, навіть якщо Україна не припинятиме виплат пенсій в Криму, розраховувати на подвійні виплати кримчани не можуть.

«Подвійних виплат не буде. На території СНД діє угода про те, як виплачуватимуться пенсії в разі, якщо особа працювала в котрійсь із країн співдружності. Пенсійний фонд також має засоби контролю за виплатами, зокрема є можливість звірки між органами Пенсійних фондів по всій території СНД», - додала вона.

До списку новин