загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці допомагатимуть СБУ захищати інформаційний суверенітет держави

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

25 березня у день відзначення Служби безпеки України українці запускають перший в історії існування країни за часів незалежності веб-ресурс позитивних новин - інформаційний портал «Добрі новини з України» (//ukrainegoodnews.com/). 

«За законом фізики, у природі немає місця для пустоти – вона у будь-якому разі буде чимось заповнена. Протягом декількох років Україна не вела ефективної інформаційної політики, як всередині, так і за межами країни. Такою недосконалістю було гріх не скористатися  - російські медіа вдало заповнили цю прогалину й продовжують «зомбувати» як громадян Росії, так і українців.

Тому для нас, громадян України, це більш, ніж виклик, щоб зі свого боку почати давати відсіч усім недругам та «любителям» дезінформації та «заказухи».

Символічно, що саме сьогодні ми офіційно запускаємо наш сайт.

Першочерговим завданням СБУ є захист держави, її територіальної цілісності, суверенітету від внутрішніх та зовнішніх посягань, а також гарантування безпеки її громадянам.

Завданням порталу «Добрі новини з України», особливо у контексті сучасних подій, є об’єднання всіх українців, в яких би регіонах чи країнах вони не жили, шляхом цілеспрямованого та систематичного поширення інформації, яка б зблизила їх й примирила. У такий спосіб ми будемо намагатися захищати свою країну на інформаційному полі бою», - коментує редактор порталу Жанна Кобилінська.

Окрім щоденного оновлення рубрик, на створеній в соціальній мережі Фейсбук сторінці порталу (https://www.facebook.com/pages/Good-News/363250897150645), починаючи з 24 березня, будуть щоденно викладатися дайджести позитивних новин – стислий огляд корисної, цікавої та позитивної інформації з різних сфер життєдіяльності.

Наразі сайт має дві мовні версії – українську та англійську версію. Незабаром також з’явиться й російський варіант.

До списку новин