загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українцям хочуть "заморозити" соцвиплати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Планується відмовитися від підвищення мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму.

В Україні заради економії коштів планується зменшити соціальні програми. Про це заявила перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету, народний депутат України Оксана Калетник, передає її прес-служба. "На жаль, уряд прийняв рішення не підвищувати в цьому році розміри мінімальної заробітної плати. Не буде змінюватися і прожитковий мінімум для розрахунку пенсій. Також передбачається скасувати її індексацію для деяких категорій пенсіонерів. На "заморожування" зазначених соціальних стандартів уряд планує заощадити майже 12 млрд грн", - повідомила Калетник.

Крім того, не підвищуватимуться і виплати соціальної допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, оскільки вони залежать від прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Також може скоротитися соціальна допомога, яку отримують батьки під час народження дитини. Така допомога не перевищуватиме 31 тис. гривень і виплачуватиметься поступово протягом двох років.

Раніше прем'єр Арсеній Яценюк заявляв, що влада буде приймати непопулярні заходи, щоб не допустити дефолту України. Яценюк хоче урізати "надуті" показники бюджету Кабміну Азарова і вдвічі зменшити дефіцит.

До списку новин