загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Яценюк: прожитковий мінімум поки не змінимо, а в пенсіях врахуємо інфляцію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Премєр-міністр Арсеній Яценюк анонсує, що протягом цього року прожитковий мінімум і мінімальна заробітна платня не зміняться, а пенсії будуть індексовані на рівень інфляції.

Про це він сказав, виступаючи перед депутатами у Верховній Раді.

Питання прожиткового мінімум і мінімальної заробітної платні Яценюк назвав серед "непопулярних речей, які також будуть внесені до парламенту".

"З точки зору падіння ВВП на 3%, скорочення промислового виробництва та української економіки уряд мав би вчинити так, як вчинили у Греції та Італії, – зменшити розміри мінімальної заробітної платні і прожиткового мінімуму", - зазначив він.

"Але ми усвідомлюємо, що цей розмір настільки малий, що зменшення цих розмірів у поточній ситуації, як би ми цього не хотіли, неприпустиме", - заявив премєр.

"Протягом 2014 року мінімальні прожиткові стандарти не будуть змінюватись – ми не будемо ні опускати, ні піднімати їх. Протягом 2014 року буде один і той же рівень мінімальної заробітної платні та прожиткового мінімуму, який встановлений на 1 січня", -  анонсував Яценюк.

Щодо індексації, він сказав, що ресурсу на неї немає.

"Але ми винайшли кошти для індексації на рівень інфляції пенсій для громадян України. Тому зростання цін буде скомпенсоване індексацією, яка буде проведена урядом", - сказав прем'єр.

Яценюк також анонсував скорочення видатків на органи влади, а крім того, приватизацію багатьох об’єктів державної власності.

"Весь склад уряду зустрінеться з кожною фракцією для того, щоб обговорити питання, які вас турбують", - також сказав прем’єр.

До списку новин