загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кабмін скоротить кількість чиновників на 10%, - Яценюк

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На думку прем'єр-міністра, потрібно включити в конституційну реформу, зокрема, ліквідацію ОДА

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення скоротити кількість чиновників державної виконавчої влади на 10%.

Про це заявляє прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час виступу у Верховній Раді, пише Інтерфакс-Україна.

"Уряд прийняв рішення про скорочення на 10% усієї чисельності органів державної виконавчої влади. Ми з 249 тисяч скорочуємо близько 24 тисяч чиновників", – заявив він.

За словами Яценюка, такий крок дасть змогу, з одного боку, скоротити витрати на органи державної влади, а з іншого боку, посприяє проведенню конституційної реформи в Україні.

"Згідно з моєю позицією як прем'єр-міністра, що потрібно включити (в конституційну реформу): ліквідацію обласних державних адміністрацій, створення виконавчих комітетів, позбавлення центральної влади функцій, які чужі центральної влади та передачу цих функцій на місця. Ми скоротимо кількість центральної влади до 20%, це потрібно для проведення конституційної реформи", – пояснив він.

До списку новин