загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

За 2 роки було спалено 20 мільярдів доларів золотовалютних резервів України - Яценюк

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Фінансовий дефіцит в Україні перевалив за 500 мільярдів гривень. Про це звітуючи перед Верховною Радою Заявив голова українського уряду Арсеній Яценюк.

"Золотовалютний фонд із 34 мільярдів доларів впав до 15 протягом 2 років. 20 мільярдів доларів були не просто витрачені, а спалені минулим урядом та НБУ для виведення за кордон, для підтримки фіктивного курсу валют, фіктивної стабільності", - розповів Яценюк.

Доповідаючи про реформи, що плануються у країні, Яценюк уточнив, що раніше анонсоване оподаткування депозитів, стосується тільки оподаткування доходів з депозитів. Інформація про оподаткування депозитів запускалася спеціально, як і вся подібна провокативна інформація. 

До списку новин