загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Прокуратура виявила численні порушення у столичному будинку для ветеранів та людей похилого віку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За результатами перевірки, проведеної за ініціативи прокуратури Подільського району столиці, встановлено численні порушення прав мешканців Спеціалізованого будинку для ветеранів, громадян похилого віку та інвалідів, розташованого на вул. І.Їжакевича на Подолі. Про це повідомив заступник прокурора Подільського району столиці Михайло Старчук.

 Зокрема, перевіркою встановлено, що посадові особи Спецбудинку упродовж 2011-2014 років нараховували деяким ветеранам війни та інвалідам плату за житло. Натомість за умовами заселення вони мають право безкоштовно користуватись жилими приміщеннями закладу.

«Нехтуючи нормами закону посадовці Спецбудинку за цей період незаконно стягнули з дев’ятьох пенсіонерів близько 8,5 тис. гривень», - повідомив прокурор.

М. Старчук також зауважив, що керівництво закладу не забезпечує підопічних продуктами харчування та гарячими обідами.

«Прокуратура встановила, що семеро мешканців будинку з початку цього  року не отримують належне їм одноразове гаряче харчування. Проте, незважаючи на кричуще порушення прав своїх підопічних, адміністрація закладу досі не вжила жодних заходів для вирішення цього питання», - наголосив він.

Серед інших порушень прокурор відзначив відсутність належного щоденного нагляду за станом здоров’я мешканців будинку, а також недотримання посадовцями Спецбудинку протипожежних вимог та санітарних правил.

За словами прокурора, вище зазначене ставить під загрозу життя та здоров’я мешканців закладу. В першу чергу тих, які позбавлені можливості самостійно пересуватись і потребують постійного стороннього догляду.

М.Старчук зазначив, що за результатами перевірки на адресу Київської міської державної адміністрації внесено подання з вимогою усунути виявлені порушення, відшкодувати ветеранам Великої Вітчизняної війни, інвалідам та пенсіонерам незаконно стягнуті кошти, а також вирішити питання про виділення літнім людям необхідні кошти для їх харчування. 

Також за виявлені порушення прокуратура наполягає на притягненні до дисциплінарної відповідальності посадовців Спецбудинку, а також відповідних службових осіб Департаменту соціальної політики КМДА.

До списку новин