загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Усі соцвиплати, пенсії та пільги на 2014 рік будуть збережені, а їх розмір не зменшиться, - Л.Денісова

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністр соціальної політики Людмила Денісова взяла участь у програмі «Уряд на зв’язку з громадянами» - спільному проекті Першого Національного каналу і Урядового контактного центру.

«Із 17 березня, з моменту відкриття урядової гарячої лінії з проблемних питань жителів АР Крим та м. Севастополь, надійшло 5 320 звернень. З них понад 800 – щодо питання збереження державних соціальних допомог і виплат громадянам півострова, а також надання пільг», – сказала Людмила Денісова.

Вона запевнила, що Мінсоцполітики робить усе можливе, аби на території півострова здійснювалася виплата пенсій та інших соціальних допомог. «Крим та Севастополь і надалі залишаються територією України, а його жителі – громадянами України. Ті, в кого залишився український паспорт, так само будуть отримувати призначені їм допомоги», – підкреслила Людмила Денісова.

Окремо Міністр поінформувала громадян Криму та міста Севастополя, куди їм звертатися у разі переїзду до інших регіонів України. «Усіх, хто прибуває з Криму, розселяють у санаторії міністерств, при цьому установи соцзахисту надають їм всю необхідну допомогу. Крім того, з півострова курсують безплатні поїзди в усі регіони України», – наголосила вона.

Міністр заспокоїла громадян, що, незважаючи на прийняту Урядом антикризову програму, всі соцвиплати, пенсії, пільги для тих, хто їх дійсно потребує, на 2014 рік будуть збережені і їх розмір не зменшиться. Зокрема, мова йде про 205 тис. малозабезпечених сімей, 13,5 млн. пенсіонерів, молодих матерів та інших.

«Нарахування пільг, соціальних допомог буде відбуватися адресно: якщо дохід сім’ї становить менше 1710 грн., – така родина потребує державного захисту», – зауважила Людмила Денісова.

До списку новин